Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2018 r. o 16:27 Powrót do artykułu
My już nie uwierzymy PISowi. obiecaliście nam rolnikom że beize lepsi od poprzedników, mówiliście że "wystarczy nie kraść". a rozkradlisćie Polskę. W 3 lata wiecej nagród wzięliscie jak PO i PSL przez 8 lat. Zrobilisćie Polską wieś w ch***!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z tym PIS tylko ma na nagrody i wyróżnienia dla swoich pionków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie jak nas traktują Pisowskie nie dojdy życiowe nazywają nas gumofilcami, nas rolników ludzi pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pisuary co jak zwykle nic do powiedzenia nie mają ale do rządzenia to pierwsi. Koniec dojnej koniec 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja to wam się podoba ale taka jaka była za PRL-u. Zresztą macie w swoich szeregach ludzi którzy byli częścią tego ustroju, więc czego się spodziewać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało jeszcze kasy z nagród dostali, to walczą o swoje. Kto by nie chciał zarabiać 630 tys zł rocznie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie już więcej kaczyzmu w Polsce 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest koniec, czas odstawić was od dojarek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
* Prawdziwy PSL to został wymordowany przez UB tuz po stalinowskim wdrożonym w lubelskim PKWNie. Teraz mamy postkomunistyczny ZSL i ich spadkobierców w 3ciej generacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie sobie historię ZSl-u to się dowiecei prawdy, a pisiorowe komentarze można sobie między bajki wsadzić. Popatrzcie sobie kogo macie w swoich szeregach i tam mówcie PZPR PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arbuzy /psl/ podpisali razem z platformiarzami  ustawe dotyczacą wieku emerytalnego która zmuszała pracowac rolnikowi do 67 roku.Czy jeden z drugim wyobraża sobie 67 latka na traktorze?????.Gnać arbuzów i platformiarzy.Gdzie pieniadze  167 mld z OFE???.Tuskowina przejadł.Tato lipa synu lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie jest stanowisko PSL i tych konkretnych osób na temat bandyckiego ograbienia ziemian w 1944? To też byli rolnicy. Z tą różnicą, że utrzymywali się sami, bez dotacji unijnych i posiadaną ziemię kupili z własne pieniądze, nie dostali jej za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi osobiście nie przypadł pis do gustu. jak może być dobrze w kraju jak żadzi stary kawaler z kotem. panie premierze gra w bajce sie skończyła!!! Że kiedyś zginał ksieżyc, a wszyscy sie z tego śmiali to nie znaczy że jak zginą pieniadze rolnika to nadal bedą podśmiec***ki. ja nie wiem gdzie tu jest sens wychodzić na przeciw rolniką !!??? piekna jest prywatyzacja kraju. z tego wszystkiego w taki zachwyt wpadłem że napewno pis dostanie odemnie puste okienko na wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba chlopstwu rzucić pod nogi jakieś ochłapy, żeby czasowo ich zadowolić i będą na pis znowu glosować. To taka śmieszna grupka którą łatwo wziąć za twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczono 1300 gospodarstw ??? Co za brednie ! Wzięli jednego krzykacza i ten myśli ,że reprezentuje całe środowisko. A ja mam Johna Deera, ustawiłem dzieci, robię wszystko maszynowo i potem leżę bykiem. Biorę dopłaty i przynajmniej dwa razy do roku jeżdżę za granicę. Ostatnio byłem w Chinach. A ten pan co krzyczy niech się zmieni produkcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, jakbym powiedział ile biorę dopłat to miastowi pękli by z zazdrości. Wybudowałem 3 murowane kamienice, więc nie będę hipokrytą i mówił, że mam źle. Rodzinę w Białej szlag trafia jak do mnie przyjeżdża w gości i łażą po kostce za ktorą dałem majątek.Firma z Warszawy robiła mi kompleksowo cały ogród, nasadziła krzewy, kwiaty , zrobiła 2 oczka wodne z drewnianym mostkiem. Córka na studia do stolicy jeździ Audi, ja mam Land Cruisera. Owszem popieram rolników , bo mi nigdy za wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trójkąt Buchacza – potoczna nazwa jednej z największych afer III Rzeczypospolitej , która pozostaje niewyjaśniona. W latach 1994 - 1995 w wyniku działalności związanych z PSL ministrów w rządach Waldemara Pawlaka , Józefa Oleksego i Włodzimierza Cimoszewicza Skarb Państwa utracił kontrolę nad majątkiem, którego wartość szacuje się (według wyceny z różnych lat) na 500-800 mln zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://bp24.pl/tylko-u-nas-burzliwa-dyskusja-na-konferencji-pis-prezentuje-program-dla-rolnictwa/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy byli tak zainteresowani , że praktycznie nikt nie przyszedł. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z miasta, ale widzę jakie od dwóch lat rolnicy mają olbrzymie problemy. Nie na wszystko rząd ma wpływ, ale obecna tragiczna sytuacja spowodowana jest bardzo niedolnym prowadzeniem polityki rolniczej. Pomysły są oderwane od rzeczywistości. Robi się wszystko, żeby rolnictwo z Polski wyszło i żeby inne kraje przejęły naszą część gospodarki. Jak choćby ubój rytualny, hodowle zwierząt futerkowych. Inne kraje już tylko na to czekają. Bo automatycznie zwiększą obroty. Myślicie, że przez to cokolwiek się zmieni na świecie, i żydzi czy muzułmanie przestaną jeść mięso koszerne czy halal? Chyba żartujecie. Oni nie mogą zmienić diety. Co się więc stanie? To na czym mogli zarobić polscy rolnicy, zarobią np. słowaccy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...